Ünnep országszerte

2014. augusztus 23., címkék: augusztus 20., ábrám tibor, Miskolc, Ábrám Tibor, virágkarnevál, böjte csaba, bölcskei gusztáv, miskolc

Miskolcon és Debrecenben is ökumenikus alkalmakat tartottak az új kenyér ünnepén, a Magyar Református Szeretetszolgálat munkatársai pedig részt vettek a debreceni virágkarneválon.

Böjte Csaba Debrecenben

2010. október 12., címkék: debreceni református kollégium, böjte csaba

Böjte Csaba, erdélyi ferences szerzetes lesz a vendége a Debreceni Református Kollégium Nagykönyvtár olvasásnépszerűsítő programjának.

A Parlament nyitóülése előtt imádkoztak

2010. május 14., címkék: böjte csaba, Hírek, istentisztelet, Ökumené, ökumené, orbán viktor, balog zoltán, bölcskei gusztáv, állam-egyház kapcsolatok, fidesz-kdnp

A Fidesz és a KDNP képviselőinek részvételével ökumenikus istentiszteletet tartottak péntek délelőtt a Budapest-Németajkú református gyülekezetben, amelyen Bölcskei Gusztáv, a Zsinat lelkészi elnöke és Böjte Csaba szerzetes szolgált.

"Ahová elhinted a magot, oda leszállnak az ég madarai" – Böjte Csaba Székelyhídon

2010. március 10., címkék: székelyhíd, böjte csaba, Határon túl, Ökumenikus imahét, ökumenikus imahét, ifjúsági misszió

Az elmúlt héten ökumenikus imahetet tartottak a székelyhídi református templomban. Pénteken este az Árpád-kori alapítású istenházában Böjte Csaba Ferenc-rendi szerzetes tartott igei szolgálatot.